Увага! Cайт не оновлюється

05 липня 2019, 09:05 ( Секретаріат Комісії )

04 липня 2019 року у Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації відбулася робоча нарада

  4 липня 2019 року у Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації відбулась робоча нарада, на якій було розглянуто питання: «Щодо погіршення екологічної ситуації та забруднення атмосферного повітря від виробничої діяльності ПАТ «АрселорМіталл Кривий Ріг» (підстава: предмет та завдання Комісії; договір купівлі-продажу від 25.10.2005 року пакету акцій ВАТ «Криворіжсталь»).
  Участь в обговоренні взяли Перший заступник Голови Комісії Лапін Ігор Олександрович, заступник голови Комісії Різаненко Павло Олександрович, представники Фонду державного майна України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної екологічної інспекції України, Державної регуляторної служби України, Інституту громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України.
   Запрошені представники Міністерства охорони здоров’я України, Генеральної прокуратури України та ПАТ «АрселорМіталл Кривий Ріг» участь у нараді не взяли.
   Було заслухано інформацію щодо екологічної ситуації у місті Кривий Ріг із забруднення атмосферного повітря, що сталася 30.05.19 та 14.06.19 та обговорено заходи для поліпшення стану навколишнього природного середовища, зменшення викидів забруднюючих речовин від виробничої діяльності ПАТ «АрселорМіталл Кривий Ріг».
     За результатами обговорення ФДМУ доручено опрацювати дане питання на предмет встановлення причинно-наслідкового зв'язку ситуації, яка склалася з ймовірним невиконанням ПАТ «АрселорМіталл Кривий Ріг» взятих на себе інвестиційних зобов'язань при укладанні  договору купівлі-продажу пакету акцій ВАТ "Криворіжсталь".