Увага! Cайт не оновлюється

Головна > Документи > Слухання > Слухання в Комісії

Повідомлення

Перейти до розділу
27 серпня 15:59
ЗВІТ ПРО РОБОТУ КОМІСІЇ ЗА ПЕРІОД РОБОТИ ВРУ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ (2014-2019 роки) посилання...
05 липня 09:05
04 липня 2019 року у Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації відбулася робоча нарада докладніше
03 липня 10:00
04 липня 2019 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації докладніше

Діяльність Комісії

17 травня 2018, 17:48

17 травня 2018 року у Спеціальній контрольній комісії з питань приватизації відбулися комітетські слухання на тему: «Приватизація об’єктів вугледобувної галузі: проблеми і перспективи».


     
У Комітетських слуханнях взяли участь народні депутати України Лапін І.О., Різаненко П.О., Войціцька В.М., Бондар М.Л., Підлісецький Л.Т., представники Фонду державного майна України, відповідальні працівники Мінекономрозвитку, Міненерговугілля, керівники Волинської, Львівської та Донецької ОДА, керівники вугільних підприємств і об’єднань, голови галузевих профспілок, експерти та фахівці вугільної галузі.

Під час слухань було обговорено актуальні проблеми реформування вугледобувної промисловості України, проблемні питання, що стримують процеси приватизації та ускладнюють залучення інвестицій в розвиток вугільної галузі, завершення створення державного підприємства “Національна вугільна компанія”.

Наголошено на необхідності визначення критеріїв, умов приватизації та соціального захисту працівників вугледобувних підприємств, що підлягатимуть приватизації. За результатами узагальнення виловлених на комітетських слуханнях пропозицій розроблені рекомендації для органів виконавчої влади.