Повідомлення

Перейти до розділу
27 серпня 15:59
ЗВІТ ПРО РОБОТУ КОМІСІЇ ЗА ПЕРІОД РОБОТИ ВРУ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ (2014-2019 роки) посилання...
05 липня 09:05
04 липня 2019 року у Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації відбулася робоча нарада докладніше
03 липня 10:00
04 липня 2019 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації докладніше

Діяльність Комісії

28 березня 2019, 15:10

ПАТ "Центренерго" повторно виставлять на конкурс

"Сьогодні Урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності погодив проект розпорядження КМУ «Про затвердження планів розміщення акцій підприємств паливно-енергетичного комплексу».

Йдеться про продовження строку розміщення акцій публічного акціонерного товариства «Центренерго» до 30 вересня цього року. Очікую, що на найближчому засіданні Уряду дане питання буде проголосоване." -повідомив Віталій Трубаров. Спеціальна контрольна комісія ВРУ з питань приватизації вже повідомляла що строк дії оцінки пакета акцій ПАТ "Центренерго" подовжено.

"Фонд державного майна разом з інвестиційним радником Ernst & Young продовжує роботу з підготовки «Центренерго» до продажу». Плани щодо приватизації цього активу незмінні, і в квітні ми повторно виставимо «Центренерго» на конкурс"- написав на своїй сторінці у Facebook керівник Фонду державного майна України.