Повідомлення

Перейти до розділу
08 жовтня 11:00
18 жовтня 2018 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації докладніше
19 вересня 14:47
04 жовтня 2018 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації докладніше
18 вересня 17:10
Засідання Спеціальної контрольної комісії ВРУ з питань приватизації, заплановане на 20 вересня 2018 року, переноситься на 04 жовтня 2018 року. докладніше

Діяльність Комісії

18 травня 2016, 15:34

Склад Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації VIII скликання

 

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові, Фракція

Фото

Телефони, E-mail

1

ЛАПІН Ігор Олександрович       

Перший заступник   Голови 

Депутатська фракція Політичної партії «Народний фронт»

255-28-28   

255-23-43

Lapin.Ihor@rada.gov.ua;

2

РІЗАНЕНКО Павло Олександрович

Заступник   Голови 

Депутатська фракція Партії «Блок Петра Порошенка»

255-25-70

255-28-24

303-97-15 Rizanenko.Pavlo@rada.gov.ua;

3

УНГУРЯН  Павло Якимович       

Заступник   Голови 

Депутатська фракція Політичної партії «Народний фронт»

255-44-52

255-46-79

Ungurian.Pavlo@rada.gov.ua;

4

УСОВ Костянтин Глібович         Секретар Комісії 

Депутатська фракція Партії «Блок Петра Порошенка»

255-26-90

Usov.Kostiantyn@rada.gov.ua;

5

ВОЙЦІЦЬКА Вікторія Михайлівна

член Комісії

Депутатська фракція Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

255-25-21

255-26-97

Voitsitska.Viktoriia@rada.gov.ua;

6

ДОНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна

член Комісії

Депутатська фракція Політичної партії «Народний фронт»

499-79-18

donets.rada@gmail.com,

7

ДУБІНІН Олександр Іванович

член Комісії

Позафракційний

255-23-49

Dubinin.Oleksandr@rada.gov.ua;

8

ІВАХІВ Степан Петрович

 член Комісії

Депутатська група «Воля народу»

255-45-48

Ivakhiv.Stepan@rada.gov.ua;

9

КІССЕ Антон Іванович

член Комісії

Депутатська група «Партія «Відродження»

255-38-58

255-39-29

Kisse.Anton@rada.gov.ua;

10

ЛОЗОВОЙ Андрій Сергійович

член Комісії

Депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка

255-38-54

255-24-77

Lozovoi.Andrii@rada.gov.ua

11

КОРНАЦЬКИЙ Аркадій Олексійович

член Комісії

Депутатська фракція Партії «Блок Петра Порошенка»

255-21-03

Kornatskyi.Arkadii@rada.gov.ua;

12

ЛУЦЕНКО Ігор Вікторович

 член Комісії

Депутатська фракція Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

255-35-63

Lutsenko.Ihor@rada.gov.ua;

13

НЕЧАЄВ Олександр Ігорович

 член Комісії

Депутатська фракція Політичної партії «Опозиційний блок»

255-36-63

255-28-76

Nechaiev.Oleksandr@rada.gov.ua;

14

ЧЕКІТА  Геннадій Леонідович

 член Комісії

Депутатська фракція Партії «Блок Петра Порошенка»

255-91-10

Chekita.Gennadiy@rada.gov.ua;