Повідомлення

Перейти до розділу
27 серпня 15:59
ЗВІТ ПРО РОБОТУ КОМІСІЇ ЗА ПЕРІОД РОБОТИ ВРУ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ (2014-2019 роки) посилання...
05 липня 09:05
04 липня 2019 року у Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації відбулася робоча нарада докладніше
03 липня 10:00
04 липня 2019 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації докладніше

Діяльність Комісії

22 лютого 2019, 09:00

В діях ФДМУ виявлені ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Антимонопольний комітет України підготував подання про початок розгляду справи щодо порушення Фондом державного майна закону про захист економічної конкуренції.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила уповноважена АМКУ Агія Загребельська. Так, у рамках перевірки ФДМУ щодо дотримання ним вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення, впровадження та функціонування Єдиної бази звітів про оцінки та підключення до неї електронних майданчиків, в діях Фонду були виявлені ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

"Враховуючи зазначене підготували подання про початок розгляду справи за ознаками вчинення Фондом державного майна України порушення, передбаченого ст. 17 та п. 7 ст. 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення дій, які полягали у створенні умов для вчинення суб’єктами господарювання порушень законодавства про захист економічної конкуренції", - дописує Загребельська.

Детальніше можна ознайомитися тут