Повідомлення

Перейти до розділу
14 травня 10:49
Засідання Комісії, заплановане на 16 травня 2019 року, переноситься на 30 травня 2019 року докладніше
25 квітня 17:34
16 травня 2019 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації докладніше
28 лютого 17:16
28 лютого 2019 року у Спеціальній контрольній комісії ВРУ з питань приватизації відбулася робоча нарада докладніше

Діяльність Комісії

26 вересня 2018, 18:09

Прозора чи непрозора приватизація?

  У зв’язку з численними скаргами учасників конкурсів на інвестрадників і заявами про непрозорість цього процесу, журналісти АСПІ надіслали в Фонд держмайна запит з проханням надати копії конкурсних пропозицій уже визначених інвестрадників. Бо згідно з п. 2 ст. 19 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" конкурсний відбір радників здійснюється з дотриманням принципів конкурентності, рівноправності, загальнодоступності, гласності та прозорості. Проте у ФДМУ відмовились надати запрошену інформацію. Там заявили, що конкурсні пропозиції учасники відбору подали з позначкою "конфіденційно". Хоча згідно з п.4 розділу 3 Наказу Фонду держмайна України “Про затвердження Положення про конкурсну комісію з відбору радників у процесі приватизації об’єктів державної власності" інформацію про учасників та їхні конкурсі пропозиції заборонено розголошувати лише до затвердження переможця. 
      Інформаційно: між Фондом і переможцем конкурсу укладається договір про надання послуг радника, який набуває чинності з дати визначення Кабінетом Міністрів України радника для надання послуг з підготовки до приватизації та продажу об'єкта приватизації.

Більш детальніше можна ознайомитися за посиланням: АСПІ