Повідомлення

Перейти до розділу
27 серпня 15:59
ЗВІТ ПРО РОБОТУ КОМІСІЇ ЗА ПЕРІОД РОБОТИ ВРУ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ (2014-2019 роки) посилання...
05 липня 09:05
04 липня 2019 року у Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації відбулася робоча нарада докладніше
03 липня 10:00
04 липня 2019 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації докладніше

Діяльність Комісії

16 травня 2019, 17:39

Суд визнав дійсними позачергові загальні збори ПАТ “ЗАлК"

 Господарський суд Запорізької області своїм рішенням від 25 квітня відмовив Velbay Holdings Limited у визнанні недійсними позачергових загальних зборів ПАТ “ЗАлК”, на яких, зокрема, обрали нову наглядову раду.

Фонд державного майна України у листопаді 2018 року провів позачергові загальні збори акціонерів ПАТ “ЗАлК”, на яких, зокрема, внесли зміни у статут товариства, припинили повноваження голови та членів наглядової ради (через закінчення строку повноважень), обрали нових членів ревізійної комісії та наглядової ради.

Однак, з вказаним рішеннями не погодилося Velbay Holdings Limited, яке має 29,5% акції товариства. Вказувалося, що компанія надсилала Фонду пропозиції до порядку денного зборів та щодо кандидатів до складу органів управління компанії, але їх під час голосування не врахували. З огляду на це, Velbay Holdings Limited звернулося до суду для визнання недійсним рішень позачергових загальних зборів.

Детальніше можна ознайомитися за посиланням: Наші гроші