Повідомлення

Перейти до розділу
08 лютого 15:04
28 лютого 2019 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації докладніше
07 лютого 14:31
Засідання Комісії, заплановане на 07 лютого 2019 року, переноситься на 28 лютого 2019 року докладніше
18 січня 13:22
07 лютого 2019 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації докладніше

Діяльність Комісії

30 листопада 2018, 17:26

Україні важливо сьогодні продовжувати процес прозорої і чесної приватизації

У Берліні, 29 листопада Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та канцлер ФРН Ангела Меркель відкрили Третій німецько-український діловий форум.
"Україна стійко дивиться у майбутнє, адже має чіткий план реформ, історії успіху підприємців, а також позитивні сигнали щодо подальшої співпраці від міжнародних партнерів. Про це сказав Прем’єр-міністр України  під час виступу у Берліні.
"..Завдяки ухваленому на початку року Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» стартувала «мала» приватизація, що дало можливість проводити прозорі електронні аукціони з продажу невеликих об’єктів державної власності.
   Станом на сьогодні вже проведено 316 успішних аукціонів, дохід від продажу цих об’єктів складає майже 435 мільйонів гривень".- нагадав Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко під час німецько-українського ділового форуму і додав: Україні сьогодні важливо продовжувати процес прозорої і чесної приватизації.
Детальніше можна ознайомитися за посиланням: Урядовий портал