Повідомлення

Перейти до розділу
04 грудня 15:48
Засідання Комісії, яке було заплановане на 06 грудня 2018 року, переноситься на 20 грудня 2018 року докладніше
23 листопада 16:31
6 грудня 2018 року відбудеться засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації посилання...
08 листопада 16:36
6 листопада 2018 року у Спеціальній контрольній комісії ВРУ з питань приватизації відбулося засідання робочої групи докладніше

Діяльність Комісії

24 травня 2018, 17:44

Комітет з порятунку Укртелекому: хто і як буде повертати національного оператора?

   Поки суд не дуже поспішає з остаточним рішенням у справі про передачу акцій «Укртелекому» державі, Фонд держмайна вже практично закінчив всі бюрократичні процедури, необхідні для створення робочої групи по поверненню «Укртелекому».
   22 травня Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, схвалила доопрацьований проект постанови Кабінету Міністрів «Про створення міжвідомчої робочої групи з питань координації дій щодо повернення пакета акцій публічного акціонерного товариства« Укртелеком »в державну власність і подальшого забезпечення стабільної господарської діяльності товариства».
    Про те, хто буде повертати національного оператора і як будуть вершити долю «Укртелекому» після повернення – нижче на сайті InternetUA.